Hakkımızda

Jestmasajsalonu

Jest Masaj Salonu deneyimli bayan masöz kadrosu ile kendinizi güvende hissedeceğiniz, ferah ve hijyenik bir mekana sahiptir. Uzun yıllardan bu yana masaj sektöründe olan Jest Masaj Salonu tamamen kendinizi şımartmanız için tasarlanmıştır.


Jest Masaj Salonu olarak Ankara Kızılay Sakarya caddesinde oldukça merkezi konumda bulunan salonumuzda sertifikalı, deneyimli, genç, model ayarında, yaklaşık 10 kişilik bayan masöz kadromuzla hijyenik ve güvenli bir ortamda sizlere masaj hizmeti sunmaktayız…


Salonumuz Ankara’nın en iyi masaj salonu, Ankara’da masaj salonu tavsiye ve Ankara’da güvenilir masaj salonu denince ilk akla gelen masaj salonu ünvanını kazanmıştır. Sayfamızda bulunan telefon numaralarımızdan bizimle ve verdiğimiz hizmetlerle ilgili ayrıntılı bilgi alabilir, online randevu ile seçmiş olduğunuz masöz bayandan ve beklemeden masajınızı tam saatinde yaptırabilirsiniz.


Salonumuzda kullanılan terlikler ve sedye örtüleri gibi herşey kişiye özel ve tek kullanımlıktır. El, yüz, vücut havluları ve peştemallar her kullanımdan sonra derhal temizlik görevlimiz tarafından yıkama bölümüne gönderilir. Salonumuzda 2 adet temizlik görevlisi bulunmaktadır ve her seans sonrası odalarımızın genel temizliği yapılır, sedye örtüleri, peştemallar ve havular yenilenir, yerler paspaslanır, duşlar yıkanır, oda havalandırılır.


Salonumuzda size sunduğumuz hizmet asla oldu bittiye getirilmez. %100 müşteri memnuniyeti öncelikli ilkemizdir. Siz değerli misafirlerimize %100 memnuniyet garanti ediyoruz. Ne yazık ki Ankara'da ve özellikle Kızılay bölgesinde masaj salonu adı altında faaliyet gösteren ve insanları mağdur eden çok sayıda salon vardır ve insanlar artık masaj salonlarına gitmekten çekinir hale gelmiştir. Salonumuz ile ilgili yorumları kısa bir Google araştırması ile okuyabilir, sosyal medya hesaplarımızı inceleyebilir ve bu gibi salonlardan farkımızı net olarak gözlemleyebilirsiniz. Diğer masaj salonlarından farklı olduğumuzu size kanıtlamamıza izin verin. Masaj ile günün yorgunluğunu atmak, kendinizi, bedeninizi ve ruhunuzu şımartmak istediğiniz herhangi bir gün sizi salonumuza bekliyoruz.


Çalışma saatlerimiz: Hergün Sabah 09:00 - Gece 21:00 arası.


Ankara'da Güvenilir Masajın Adresi - JEST Masaj Salonu